Hector Velurová – luxusní šperkovnice Marbella III: elegancí a praktičnost v černém provedení 9x9x5 cm


Hector Velurová – luxusní šperkovnice Marbella III: elegancí a praktičnost v černém provedení

Pokud hledáte elegantní a praktické řešení pro uložení svých šperků, nebo maličkostí, které se vám už neustále ztrácí, může být Hector Velurová šperkovnice Marbella III tou pravou volbou. Tato malá krabička v černé barvě s rozměry 9x9x5 cm je vyrobena z měkké velurové tkaniny a nabízí dostatek prostoru pro uložení vašich oblíbených šperků a dalších maličkostí.

Elegance a praktičnost

Šperkovnice Marbella III od Hector Velurové se vyznačuje elegantním a nadčasovým designem, který se bude hodit do každého interiéru. Díky černé barvě a tvaru šestiúhelníku se tento doplněk dokonale hodí do každého koutku vašeho pokoje. Navíc je velmi praktická, takže si v ní můžete skladovat různé drobnosti, jako jsou například náušnice, náramky nebo řetízky.

Praktickost šperkovnice Marbella III zajišťují její rozměry 9x9x5 cm, které jí umožňují snadné uložení do šuplíku, komody nebo na poličku. Díky velurovému materiálu je krabička velmi měkká a likviduje nebezpečí poškození šperků při skladování.

Specifikace a parametry

Tato luxusní šperkovnice Marbella III od Hector Velurové je vyrobena z kvalitní velurové tkaniny, která vám zaručí ochranu vašich šperků při skladování. Při nákupu si můžete sami vybrat černou barvu a tvar šestiúhelníku.

Šperkovnice Marbella III má následující rozměry: výšku 5 cm, šířku 9 cm a hloubku 9 cm. Díky takto malým rozměrům si ji můžete snadno odnést s sebou na cesty, kdy budete potřebovat mít blízko své oblíbené šperky.

Jde o kvalitní a nadčasový doplněk, který oživí každý interiér. Pokud hledáte praktickou a elegantní šperkovnici do vašeho pokoje, Hector Velurová šperkovnice Marbella III je tou nejlepší volbou.

Tento luxusní doplněk si můžete zakoupit na stránkách Bregy.cz za velmi příznivou cenu.