Stylová prosklená vitrína House Nordic BRISBANE 175 cm v černém provedení


O PRODUKTU

Designová prosklená vitrína BRISBANE od dánské značky nádherného nábytku HOUSE NORDIC je krásným přídavkem do každého moderního domova. Vitřína je kompletně vyroben v kombinaci černě lakovaného kovu a skla s rozměry 175x80x35 cm. BRISBANE má 4 kovové černé police pro vaše talíře, květiny, vázy či jiné dekorace. Dvířka se otevírají vcelku do obou stran a jsou taktéž v kombinaci kovu a skla. Boční části jsou prosklené, takže je kabinet či vitrína maximálně transparentní.

Prosklená vitrína je ideálním řešením pro každého, kdo chce svůj interiér oživit a vylepšit. Vzdušný design zaručuje, že se BRISBANE stane designovým prvkem, kolem kterého se snadno postaví celý interiér.

House Nordic BRISBANE 175 cm je velmi popualární produkt, který se hodí do jakéhokoliv interiéru, ať už se jedná o kuchyň, obývací pokoj, nebo jiný prostor.

Naše cena: 34 890 Kč

S ČÍM SLADIT

BRISBANE je velmi krásný, moderní a elegantní kabinet či vitrína. Díky černé barvě vynikne zejména ve světlém interiéru vaší kuchyně, jídelny, obývacího pokoje nebo kterékoliv další místnosti, kam jej postavíte. Dokonalý interiér dostanete dokoupením dalších produktů řady BRISBANE a to třeba stejně vypadajícího příborníku nebo menší vitrínky.

Jak BRISBANE sladit s dalšími kousky nábytku? Je to velmi jednoduché. Zvolte kontrastní barvy jako bílou nebo světle šedou. Vyzkoušet můžete například židli s černým koženým sedákem nebo nábytek v jemné bílé a světle šedé barvě. Oblečte už jen koberec v kontrastní barvě a váš interiér bude vypadat dokonale.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • ✅ Zajímavý design
  • ✅ Krásné zpracování
  • ✅ Kvalitní materiály
  • ✅ Široká využitelnost
  • ✅ Kombinovatelnost

Zápory

  • ❌ Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: kov

Barva konstrukce: černá

Materiál dvířek: kov, sklo

Barva dvířek: černá, průhledná

Rozměry vxšxh: 175x80x35 cm

Hmotnost: 48 kg

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno složit

Péče: utírat nečistoty vlhkým hadříkem

Prosklená vitrína BRISBANE od House Nordic

Stylová prosklená vitrína House Nordic BRISBANE 175 cm v černém provedení Příspěvek byl publikován | Rubrika: Aréna | Autor: .