Dopřejte vašemu dítěti kouzlo s dětským závěsem Magic – Yellow Tipi (260×130 cm)

Kouzlo do vašeho domova

Zařizování pokoje pro děti může být celé dobrodružství – je třeba myslet na různé detaily, zohlednit přání dítěte a zároveň zajistit praktičnost a bezpečnost. Dětský závěs Magic – Yellow Tipi je tou pravou volbou pro rodiče, kteří hledají originální a stylový doplněk do pokoje pro své děti. Pokoj vašeho potomka se stane útulnějším a přívětivějším s tímto magic závěsem.

Ochrana před slunečními paprsky

Dětský závěs Magic – Yellow Tipi není jen krásným dekoračním prvkem, ale zároveň slouží jako spolehlivá ochrana před škodlivými slunečními paprsky. Bavlněné vlákno, ze kterého je závěs vyroben, perfektně funguje jako filtr a propouští jen dostatečné množství světla, aby bylo v pokoji příjemné prostředí pro hraní, učení, odpočinek a spánek. Díky tomu bude dítě chráněno před nebezpečným UV zářením a těžkými následky, které by v budoucnu mohly ohrozit jeho zdraví.

Přírodní materiály zajišťují snadnou údržbu

Vyberte pro své dítě jen to nejlepší. Dětský závěs Magic – Yellow Tipi je vyroben z přírodních bavlněných vláken, které zajistí snadnou údržbu. Nepotřebujete speciální prostředky či chemikálie na jeho čištění – stačí pouze vyprat v pračce při nízkých teplotách. Díky perfektnímu zpracování a kvalitním materiálům vydrží tento závěs dlouho v perfektním stavu bez známek opotřebení.

Značka Yellow Tipi

Značka Yellow Tipi se specializuje na výrobu kvalitního a originálního nábytku a dekorací pro děti. Jejich produkty jsou velmi oblíbené pro svoji kreativitu, stylovost a vysokou kvalitu. Dětský závěs Magic – Yellow Tipi není výjimkou – splní očekávání i těch nejnáročnějších rodičů.

Zkrátka – dopřejte vašemu dítěti kouzlo interiéru s dětským závěsem Magic – Yellow Tipi (260×130 cm).

Dětský závěs Magic - Yellow Tipi

Zdroj: Pexels.com

Kde koupit dětský závěs Magic – Yellow Tipi?

Pokud vás zaujal tento originální dětský závěs, není nic snazšího, než si jej objednat přímo z pohodlí vašeho domova. Stačí navštívit stránky skvelynabytek.cz, najít si produkt a provést objednávku. Během několika dnů vám bude závěs doručen a můžete začít naplňovat pokoj vašeho dítěte novými kreativními nápady.

Dětský pokoj

Zdroj: Unsplash.com