Účinný a stylový WC kartáč s nádobou MEXEN PAVO v černé barvě

WC kartáč s nádobou MEXEN z produktové řady PAVO je nezbytnou součástí každé toalety. Má nejen praktickou funkci, ale slouží také jako doplněk. Je využíván každý den, a proto je důležité, aby byl kvalitní a vyhovoval vašim nárokům.

Navíc díky svému designu se stává i atraktivní součástí interiéru. WC kartáč s nádobou MEXEN PAVO černé barvy je elegantní a moderní a perfektně zapadá do každého stylu koupelny.

Určeno k montáži na zeď

WC kartáč s nádobou MEXEN PAVO v černé barvě má praktický tvar, díky němuž je jednoduše umístění na zeď. Díky tomu se dostanete k nástroji stále snadno, aniž by vám zabíral cenné místo na podlaze. Jde tedy o ideální řešení tam, kde se nachází méně místa na podlaze.

Materiál: nerezová ocel/sklo

Povrchová úprava: černá

Šířka: 95 mm

Výška: 360 mm

Vzdálenost od stěny: 130 mm

Aby se tento produkt vešel do každého interiéru, je k dispozici v několika provedeních a stane se tak nedílnou součástí vašeho domova.

WC kartáč s nádobou MEXEN PAVO je dokonalý prvek do koupelny nebo toalety a je k dispozici na našem webu. Na naší stránce najdete širokou škálu produktů ze série PAVO, které mohou být s tímto kartáčem skvělým doplňkem do vašeho interiéru.

WC kartáč s nádobou MEXEN PAVO

Závěr

Zakupte si WC kartáč s nádobou MEXEN PAVO v černé barvě, který kombinuje praktičnost a moderní design a udělá vaši toaletu nejen funkčním, ale i nadčasovým místem.