Petrolejově modrá komoda Tenzo Uno – praktický úložný prostor s moderním designem o šířce 171 cm

Petrolejově modrá komoda Tenzo Uno je právem předmětem zájmu milovníků moderního interiéru. Její univerzální design dokáže zapadnout téměř kamkoliv a přitom nezapře svůj výrazný charakter. A to díky těm správným proporcím barev a moderními liniemi, které jsou považovány za signaturu celé kolekce Uno.

Výrazná barva, která neomrzí

Právě tak výrazně barevná, aby přitáhla oko a přitom nepůsobila rušivě. Tak lze shrnout hlavní dojem, který vám petrolejově modrá komoda Tenzo Uno udělá ihned, jakmile ji uvidíte. Petrolejová barva je navíc ideálním řešením, pokud se chystáte komodu umístit do prostoru, který vyžaduje trochu víc energie a kontrastů.

Přitom ale nemusíte mít obavy z toho, že se petrolejová barva bude brzy zdát nudnou nebo přeplácanou. Naopak ji snadno doladíte ostatními kousky ze stejné kolekce Uno, nebo si při zařizování sáhněte po stylově odlišném koberci, elegantních a třeba i jemně glamour doplňcích a vytvořte si zcela osobitý interiér.

Kvalitní materiály a precizní provedení

Přestože vás petrolejově modrá barva přitáhne již z dálky, bližší pohled na komodu Tenzo Uno potvrzuje jen to nejlepší. Na první pohled jsou vidět velmi kvalitní materiály a precizní provedení, kvůli kterému bude komoda sloužit dlouhodobě a bez problémů.

Šatník má šířku 171 cm a je tedy dostatečně prostorný pro mnohé věci, které si chcete úsporně uskladnit. Nejde však pouze o šatník, ale i o praktickou komodu s mnoha úložnými prostory, které se budou skvěle hodit jako uložiště vašeho nádobí nebo nezbytných dokumentů.

S podobnými kousky se můžete setkat i v dalších kolekcích značky Tenzo, která je známá pro svůj mimořádně kvalitní nábytek. To je i jeden z důvodů, proč se takřka vždy najde místo v každém bytě pro alespoň jeden kus nábytku od této značky.

Navrženo Olivierem Toulouse

Design říká něco o tom, kdo jste. Proto je celá kolekce Tenzo Uno inspirována lidmi, díky kterým designer Olivier Toulouse objevuje stále nové a nové nápady. A myslí si to také porota German Design Award, když tuto kolekci ocenila v kategorii Excellent Product Design – Furniture v rámci German Design Award 2019.

Petrolejově modrá komoda Tenzo Uno je skutečně unikátním kusem nábytku, který nejen krásně vypadá, ale plní svůj účel dokonale. Bez ohledu na to, kde ji postavíte, dokáže okamžitě ozvláštnit vizuální dojem celého prostoru.

V případě zájmu o tento kousek nábytku navštivte stránky atcomplet.cz, kde najdete detailnější informace o komodě a také další kousky z kolekce Tenzo Uno, které vás možná také zaujmou.