Stylová modrošedá lakovaná komoda Teulat Corvo pro váš interiér

Hledáte pro váš interiér komodu, která je nejen stylová, ale i praktická? Pak bychom vám chtěli představit modrošedou lakovanou komodu Teulat Corvo od společnosti Velký Nábytek. Tato elegantní komoda vás uchvátí svým minimalistickým designem a kompaktností.

Vzhled a materiál

Korpus komody je vyroben z lakovaného MDF, což zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Krása této komody spočívá v použité barvě. Elegantní šedo modrá barva, která se velmi v poslední době stává trendem, dodá vašemu interiéru moderní a přitom klidový vzhled. Proto bude skvěle doplňovat jak klasické tak i moderní interiéry.

Prostorové řešení této komody je velice variabilní. Komoda se skládá ze dvou polic, které jsou umístěny za dvěma uzavíratelnými dvířky. Ty chrání předměty na policích od prachu a nevítaných hostů, které by se rádi vzali do ruky, zašpinili a rozbili. Použití polic zase zase zaručuje vzdušnost a otevřenost komody.

Zajímavým prvkem této komody jsou tři vysouvací zásuvky. Ty vám poskytnou dostatek úložného prostoru pro předměty malého i středního formátu. Výhodou zásuvek je, že většina drobností ji zase nekonečně hledáme v regálech a šuplících, kde je můžeme ztratit.

Dalším důležitým faktorem je kvalitní podnož. V tomto ohledu firma Velký Nábytek nechává přemýšlet nad kvalitou u výběru materiálu. Podnož je vyrobena z masivního dřeva. Díky tomu vám tato komoda nabízí nejen krásný pohled na elegantně zpracovaný spodní díl, ale i dlouhou životnost a stabilitu při použití v každodenním životě.

Zajímavým prvkem této komody je také jedna kontrastní polic s dubovou dýhou. Tento prvku způsobuje, že komoda nevypadá monotónně a naopak se okamžitě stane dominantním prvkem vašeho interiéru.

Údržba a uskladnění

Teulat Corvo je komoda, kterou je velmi snadné udržovat v čistotě, stačí její povrch jemně vytřít vlhkým hadříkem. Pokud chcete povrch ošetřit vhodným prostředkem, zvolte prostředek vhodný pro lakovaný nábytek.

Prodává se již hotová skříňka a to v jedné velikostní variantě, která má rozměry 140 x 40 cm. Komoda je dodávána s návodem k jednoduché montáži.

Závěr

Komoda Teulat Corvo je skvělou volbou pro ty, co hledají stylovou, praktickou a zároveň kvalitní komodu. Její různorodé úložné prostory vám poskytnou množství prostoru pro uskladnění vašich věcí. Barva šedo modrá v kombinaci s masivní dřevěnou podnoží tuto komodu posouvá do trendy oblasti a ona se tak stává vhodnou pro nejrůznější interiéry.

Pokud se rozhodnete pro tuto komodu, můžete si ji zakoupit za velmi příznivou cenu na www.velkynabytek.cz.

stolní svítidlo
stolní svítidlo
stolní svítidlo