Designový konferenční stolek TEMAHOME Gleam II – Černý mramorový klenot s elegantní podnoží


Zaujme i ty nejnáročnější

Pokud hledáte výrazný prvek, který dodá interiéru šmrnc, nezaměřujte se pouze na běžné nábytek. Konferenční stolek TEMAHOME Gleam II dokáže změnit celkový dojem místnosti, ve které se nachází.

Využitím mramorové desky a černé kovové podnože dokázali designéři z TEMAHOME vyrobit klenot. Pokud vám černá podnož a bílý mramorový design nevyhovují, můžete si vybrat z řady barevných variant. Při celkovém vzhledu působí Gleam velmi elegantně a luxusně, což dokážou ocenit i ti nejnáročnější zákazníci.

Pozor na barevné rozdíly

Při výběru TEMAHOME Gleam II dejte pozor na přirozené vlastnosti mramoru. Je to přírodní materiál, který se může od sebe odlišovat v různých odstínech. Pokud to nevyhovuje vašemu vkusu, doporučujeme si produkt prohlédnout předem v showroomu firmy Isolund.

Co dělat s konektory?

Jestli máte vizuální výhrady vůči konektorům, visícím pod mramorem, můžeme vám sdělit, že se jedná o kovové čepy, které drží desku na místě. Díky tomuto systému se desky nehýbou ani nekloužou na podnoži.

Zkrátka, firma TEMAHOME si opravdu dala práci s designem a praktickými vlastnostmi tohoto konferenčního stolku.

Kvalitní čistící prostředky jsou klíčové

Konferenční stolek TEMAHOME Gleam II je krásný, ale je také poměrně náročný na údržbu.
Doporučujeme používat kvalitní čistící prostředky, které jsou šetrné k mramoru. Neměli byste používat přípravky s obsahem kyseliny, aby nedošlo k trvalému poškození povrchu.

Pokud přece jenom na desce zbyla nějaká skvrna, snažte se ji co nejdříve očistit. Na mramorovou konstrukci můžete použít například kaolín smíchaný s vodou, nebo klasické bělidlo nebo peroxid vodíku.

Celkové hodnocení

TEMAHOME Gleam II je dokonalý designový konferenční stolek, který dokáže zaujmout každého návštěvníka. Nejenom díky svému vzhledu, ale i praktickým vlastnostem, které představují maximální pohodlí při používání. Pokud svůj interiér chcete zdokonalit a posunout trochu výše, doporučujeme tento stůl zakoupit.

TEMAHOME Gleam II

Pokud jste nadšený z fanoušky luxusního designu, určitě byste neměli minout tento unikátní produkt.

Konferenční stolek TEMAHOME Gleam II – vynikající volba pro každého, kdo hledá kvalitní a krásný nábytek.