Čas na domov: Sada čtyř černých mramorových nástěnných věšáků Garbi


Moderní doplněk pro váš domov

Sada nástěnných háčků Garbi je nezbytným doplňkem pro moderní domov. Háčky jsou vyrobeny z lehkého a zároveň odolného polyresinu v mramorovém dekoru. Díky neutrálnímu barevnému provedení jsou univerzální, nemusíte se tedy bát je použít v kterékoli místnosti v domě.

Vyniknou všude, kde je umístíte, jak v předsíni, tak v ložnici, koupelně, dětském nebo studentském pokoji. Černá barva a mramorový vzhled dodají vašemu interiéru eleganci a moderní vzhled.

Sada čtyř černých mramorových nástěnných věšáků Garbi

Praktické využití

Garbi jsou velmi praktické a slouží ke zavěšení různých věcí jako jsou bundy, kabáty, kabelky, ručníky, koupelnové doplňky apod. Háčky jsou velmi pevné a snadno udržovatelné. Pokud se nějaký znečistí, stačí jej otřít jemně vlhkým hadříkem.

Kromě praktického využití jsou háčky Garbi také jedinečným prvkem designu vašeho interiéru. Vypadají velmi elegantně a působí moderně a nadčasově. Díky jejich jednoduchosti se dobře kombinují s ostatním vybavením a doplňky.

Sada čtyř černých mramorových nástěnných věšáků Garbi

Instalace

Instalace nástěnných věšáků Garbi je velmi jednoduchá. Každý háček má na zadní straně otvor pro upevnění na zeď. Stačí jej připevnit na zvolené místo a máte hotovo.

V balení se nachází čtyři háčky, což naplní vaše přání po vytvoření zavěšovacího prostoru a zároveň dodá vašemu interiéru stylový prvek.

Závěr

Sada čtyř černých mramorových nástěnných věšáků Garbi je skvělým a praktickým řešením pro vaše zavěšení věcí a zároveň pro krásný design interiéru. Jsou vyrobeny z odolného materiálu a mají elegantní mramorový vzhled. Doporučujeme instalaci v každé místnosti vašeho domova.

Nakupovat můžete na adrese www.kupsinabytek.cz, kde naleznete i další zajímavé kousky pro vylepšení vašeho bydlení.