Exkluzivní osuška s modro-růžovým retro designem z bio bavlny od Mette Ditmer Denmark


Osobitý vzhled a ekologická výroba

Ručníky z kolekce Retro hned na první pohled zaujmou svým osobitým vzhledem a výběrem barev inspirovaných 80.léty. Zároveň jsou utkány výhradně z vláken organické bavlny, která je pěstována bez použití škodlivých chemikálií. Vám tak poskytnou výjimečnou měkkost, a to i po řadě praní.

Modro-růžový retro design

Tuto exkluzivní osušku ozdobí modro-růžový retro design, který okouzlí každého. Bude krásnou ozdobou vaší koupelny i ložnice a doplní minimalistický i výraznější interiér. Osušku můžete využít i jako dekoraci, například na stěnu nebo jako krásnou krycí plachtu.

Vysoce kvalitní provedení

Ručníky od Mette Ditmer Denmark jsou vyráběny ze 100% organické bavlny, potisknuté technologií digitální potisk, která zaručuje stálost barev. Prodyšný materiál zajišťuje rychlé schnutí a skvělou savost. Prádlo od Mette Ditmer Denmark se pyšní vynikající propracovaností a kvalitou.

Koupě od firmy Maliboo

Pokud si chcete tuto exkluzivní osušku pořídit, můžete si ji objednat na webu www.maliboo.cz. Na stránkách internetového obchodu Maliboo najdete širokou nabídku luxusního bytového textilu od předních značek. Nákup zboží vás bude bavit a zpříjemní vám jejich jednoduchý a přehledný eshop.

Specifikace výrobku:

  • – Materiál: 100% organická bavlna
  • – Rozměry: 70 x 133 cm
  • – Provedení: Digitální potisk
  • – Země původu: Dánsko

Exkluzivní osuška s modro-růžovým retro designem z bio bavlny od Mette Ditmer Denmark je krásným a originálním doplňkem pro každou koupelnu i ložnici. Navíc se jedná o ekologický produkt, který podporuje udržitelnou výrobu a ochranu životního prostředí.

Nakupovat můžete přímo na webu Maliboo, kde najdete širokou nabídku dalšího luxusního bytového textilu.

Modro-růžová osuška
Osuška na konstrukci
Osuška jako dekorace