SONIA 161812 Soul – designová sklenka s chromovaným rámečkem


Moderní a funkční vzhled

SONIA 161812 Soul je designová sklenka, která se hodí do každé moderní koupelny. Je vyrobena z kvalitního mléčného skla, které je kombinováno s chromovaným rámečkem. Díky této jednoduché kombinaci skla a kovu působí sklenka velmi elegantně a má minimalistický styl.

Doplněk do každé koupelny

SONIA 161812 Soul je praktická sklenička, kterou můžete využít na různé drobnosti v koupelně. Je vhodná pro ukládání kartáčků na zuby, kosmetických štětců nebo i drobných dekorativních předmětů. Otočný držák umožňuje snadné vybrání předmětu a vložení zpět na své místo.

Elegantní doplněk pro každého

SONIA 161812 Soul je vhodná pro každého, kdo hledá v koupelně praktický a zároveň elegantní doplněk. Sklenička je díky svému čistému designu univerzální a hodí se do každého interiéru. Navíc, sklenka je snadno upevnitelná přivrtáním do obkladů, což se hodí pro každého, kdo nechce pracně hledat či dokupovat podpěry či držáky.

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

SONIA 161812 Soul je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Mléčné sklo je odolné a snadno se udržuje v čistotě. Chromovaný rám dodává skleničce zvláštní lesk, který její vzhled zvýrazňuje. Tyto kvalitní prvky se navíc prolínají s jednoduchým designem, což z této skleničky dělá dokonalý prvek pro každou koupelnu.

Zakupte si SONIA 161812 Soul ihned

Jestli hledáte elegantní, praktickou a kvalitní skleničku pro vaši koupelnu, pak je SONIA 161812 Soul tou nejlepší volbou. Zakupte si ji ihned na našem webu (klikněte zde) a nebo se zajděte podívat do některé z našich filiálek.