ASIR Pohovka s lůžkem NITTA – dvoumístná krémová: nejen pohodlné posezení, ale také pohodlný spánek!

ASIR Pohovka s lůžkem NITTA je ideální volbou pro každého, kdo hledá kombinaci stylového designu a pohodlí. Tuto pohovku s lůžkem oceníte nejen pro pohodlné posezení s přáteli, ale také pro pohodlný a kvalitní spánek, který si na ní můžete dopřát.

Dvoumístná pohovka NITTA s pohodlnými sedáky a kovovou konstrukcí.

Pohovka NITTA nabízí pohodlné sedáky, které jsou vyplněné vysokokvalitní pěnou s vysokým obsahem DNS. To zaručuje maximální komfort během posezení i spánku. Kovová konstrukce a nohy zase zajišťují pevnost a stabilitu pohovky, takže se nemusíte bát o její bezpečnost.

Díky vysokým nohám je úklid pod pohovkou hračka.

Vysoké nohy pohovky NITTA umožňují snadný úklid pod ní. Tím se snižuje riziko nahromadění prachu a nečistot pod pohovkou, což zajišťuje zdravější vnitřní prostředí vašeho bytu.

Područky jsou nastavitelné do pěti poloh dle potřeby.

Navíc jsou područky této pohovky nastavitelné do pěti různých poloh. To znamená, že si můžete nastavit správnou výšku a rychlost záklonu při relaxaci, čtení či sledování televize.

Rozměry: 155 x 85 x 73 cm

S rozměry 155 x 85 x 73 cm pohovka NITTA se bez problému vejde do každého bytu nebo pokoje. Hloubka sedu 53 cm a šířka sedu 90 cm poskytují dostatek prostoru pro pohodlné posezení. Výška sedu 45 cm pak zajišťuje snadné vstávání.

Rozměr lůžka: 187 x 73 cm

Pokud se rozhodnete využít lůžka na této pohovce, můžete se těšit na rozměr 187 x 73 cm. To znamená, že si na ní můžete pohodlně natáhnout celé tělo a užít si tedy kvalitní spánek.

Snadné čištění látky

Látka, která pokrývá sedáky a záda, je snadno čistitelná. Stačí ji jemně vyčistit vlhkým hadříkem a můžete se těšit na stále krásně vypadající pohovku.

Výška nohou: 25 cm.

Výška nohou této pohovky je 25 cm. Díky tomu se jedná o perfektní volbu do místnosti s nízkými stropy.

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržítepo objednávce e-mailem.

ASIR Pohovka s lůžkem NITTA – dvoumístná krémová
ASIR Pohovka s lůžkem NITTA – dvoumístná krémová

Vychutnejte si stylový design i pohodlí s ASIR Pohovkou s lůžkem NITTA – dvoumístnou krémovou. Tato pohovka se stane nepostradatelnou součástí vašeho bytu a všichni návštěvníci budou závidět váš vkus a pohodlí.