ASIR Křeslo BELLA SOFT modrá: pohodlný a stylový nábytek pro váš domov


Klasické a elegantní křeslo BELLA SOFT

ASIR Křeslo BELLA SOFT modrá je kouskem nábytku, který by se měl objevit v každé moderní domácnosti. Díky svému klasickému designu dokáže vyniknout v jakémkoliv prostoru a tvrdý ořechový rám zaručuje vysoce kvalitní konstrukci.

MDF a dřevo, Tvrdý ořech

Rám křesla je vyrobený z MDF desky a dřeva, zatímco nohy jsou plastové pro lepší stabilitu. Křeslo je zakončené látou z 100% polyesteru, která se snadno čistí.

Parametry křesla BELLA SOFT

Šířka: 82 cm Výška: 85 cm Hloubka: 81 cm

Křeslo BELLA SOFT má standardní rozměry o šířce 82 cm, výšce 85 cm a hloubce 81 cm. Výška sedu činí 43 cm, což zajišťuje, že se budete cítit pohodlně a zároveň nebudete muset přemýšlet o tom, jak vstát. Křeslo je plněné sedadlovou 28 DNS pěnou a particionální pěnou na opěradle.

Barevné varianty křesla BELLA SOFT

ASIR Křeslo BELLA SOFT je nabízené v pěti barevných variantách. Kromě modré jsou k dispozici také barvy bílá, šedá, béžová a hnědá.

Zakázka a záloha

Na čalouněné zboží, které je vyrobené na zakázku dle přání zákazníka, může být požadována záloha ve výši 30% z ceny zboží. Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás e-mailem.

ASIR Křeslo BELLA SOFT modrá je stylový a pohodlný kus nábytku, který by si zasloužil místo v každé domácnosti. Pokud hledáte něco, co je klasické, elegantní a zároveň praktické, pak je toto křeslo ideální volbou. Zkuste si ho objednat hned teď na stránkách: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/asir-kreslo-bella-soft-modra.