Nový hrnek pro Moscow Mule


Popis produktu

Novel Hrnek na Moscow Mule přináší nový design do vaší kolekce nápojových sklenic. Hrnek má elegantní barvu mědi a je vyroben z ušlechtilé oceli. Rozměry hrnku jsou PR/V: 8,5/10 CM a má kapacitu 550 ML.

Historie Moscow Mule

Moscow Mule je klasický koktejl složený z vodky, zázvorového piva a limetkové šťávy. Tento nápoj byl vynalezen v roce 1941 a od té doby se stal populárním po celém světě. Pokud chcete vychutnat tento robustní koktejl, musíte mít správný hrnek.

Proč je Novel Hrnek na Moscow Mule pro vás to pravé?

Novel Hrnek na Moscow Mule je vyroben z ušlechtilé oceli, což z něj dělá trvanlivý a spolehlivý produkt. Místo běžného skla, které se může snadno rozbít, bude tento hrnek trvat mnoho let. Navíc hrnek má krásnou měděnou barvu, která přidá na eleganci vašeho drinku. Jediným kliknutím od vás je si objednat tento krásný hrnek hned teď!

Jak si připravit Moscow Mule

Moscow Mule se připravuje snadno a rychle. Potřebujete 50 ml vodky, 100 ml zázvorového piva, 25 ml limetkové šťávy a několik kostek ledu. Všechny ingredience důkladně promíchejte v Novel Hrnku na Moscow Mule a koktejl je připraven k podání!

Výhody Novel Hrnku na Moscow Mule

  1. Vyroben z ušlechtilé oceli pro větší trvanlivost
  2. Nádherná měděná barva
  3. Udělejte si doma koktejl barového stylu
  4. Jednoduché čištění

Závěr

Novel Hrnek na Moscow Mule je ideální volbou pro ty, kteří milují tento klasický koktejl. Je to skvělý způsob, jak si udělat vlastní koktejl barového stylu doma. Hrnek je trvanlivý, odolný a má nádhernou měděnou barvu. S objemem 550 ml máte dostatek prostoru pro svůj oblíbený Moscow Mule.

Novel Hrnek na Moscow Mule