Kuchyňské prkénko – nezbytný pomocník do každé kuchyně

Když mluvíme o kuchyni, jedním z nejdůležitějších doplňků v této místnosti je určitě kuchyňské prkénko. Bez něj by bylo vaření a příprava jídla mnohem složitější a nepraktičtější. Proto se dnes podíváme na kuchyňské prkénko 54/28/4,3 cm, které je vyrobeno z přírodního bambusu, a jehož praktické rozměry splní požadavky téměř každého podnikavého kuchaře.

Homeware kuchyňské prkénko 54/28/4,3 cm

Produkt Homeware kuchyňské prkénko 54/28/4,3 cm je ideální nejen pro výborné kuchaře, ale i pro ty, kteří teprve začínají. Jeho rozměry jsou dostatečně velké, aby na něj bylo možné komfortně nakrájet nebo naporcovat potraviny. Zároveň je díky svému tvaru a velikosti snadno skladovatelný, nezabírá příliš místa a lze ho snadno umístit i na menší pracovní plochy. Díky broušení a leštění je samotné prkénko příjemné na dotek.

Bambusový materiál

Kromě praktických vlastností je ale tento produkt také velmi příjemný na pohled. Prkénko je vyrobeno z bambusu, což zajišťuje dlouhou životnost a snadné udržování. Jde o materiál, který je velmi odolný vůči působení vody a vlhkosti, a proto se nebojte, že by se vám na prkénku objevily plísně či bakterie. Bambus navíc nezanechává na povrchu řezy nebo oděrky, a proto se tento produkt bude jevit vždy jako nový.

Drážka na šťávu

Kromě toho je toto kuchyňské prkénko vybaveno drážkou na šťávu, což je neocenitelná vlastnost při přípravě mas, ryb či zeleniny. Využití této drážky vám pomůže oddělit přebytečné tekutiny a vaše jídlo zůstane suché a křupavé. Tato vlastnost se ukáže jako pracovní a praktická.

Tento produkt získáte u nás za velmi výhodnou cenu, a proto si nemusíte lámat hlavu, zda si můžete dovolit investovat do kvalitního kuchyňského prkénka. Pokud si toto prkénko pořídíte, určitě nebudete litovat. Věříme, že vám naše nabídka bude vyhovovat a budete s produktem spokojeni.

Kuchyňské prkénko

Zdroj: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/homeware-kuchynske-prkenko-54-28-4-3-cm