Vynikající pohodlí na matraci MT LYON s latexem a pěnou 140×200 cm


Studená pěna – pohodlná volba pro vaše zdraví

Pěnová matrace vyrobená z odolné a studené HR pěny je ideální volbou pro ty, kteří hledají maximální pohodlí a podporu pro své svaly a klouby. Studená pěna – zkráceně HR(High Resilience) pěna je pěna vyráběna za studena, kde při procesu výroby vznikají otevřené póry, které napomáhají k vysoké prodyšnosti.

Tato pěna byla vyvinuta speciálně pro výrobu matrací. Její předností je životnost, komfortnost, tvarovací účinky a prodyšnost. Nejčastěji tuto pěnu potkáte jako nosnou pěnu pod pěnou paměťovou nebo jako zónovou či profilovanou matraci. Matrace ze studené pěny jsou vyráběny bez použití formaldehydů a dalších chemických látek.

Matrace ze studené pěny se pružně přizpůsobí každému pohybu. Díky těmto vlastnostem poskytují matrace z HR pěny poskytují matrace absolutní komfort a pohodlí. Výhodou studené pěny je vysoká elasticita, dlouhá životnost, komfort, tvarovací schopnosti a prodyšnost.

Maximální pohodlí a úleva pro svaly a klouby

Jednou z výhod matrace MT LYON s HR pěnou je maximální úleva pro svaly a klouby, díky tomu, že se matrace pružně přizpůsobí každému pohybu. To znamená, že vás matrace neomezuje, ale naopak poskytuje pohodlí a podporu, kterou potřebujete pro dobrý noční spánek.

Zajištěna adekvátní cirkulace vzduchu

Další výhodou matrace MT LYON s HR pěnou je adekvátní cirkulace vzduchu, což znamená, že se vzduch může volně pohybovat z matrace ven. Díky tomu nehrozí tvorba vlhkosti a plísně, což je pro zdraví velmi důležité.

Správná podpora a přizpůsobení tělu

Matrace MT LYON s HR pěnou také poskytuje správnou podporu a přizpůsobení tělu. Díky tomu se páteř správně zarovná, což pomáhá předcházet různým zdravotním problémům v oblasti zad.

Vlastnosti této matrace

Potah matrace je plnohodnotně snímatelný pomocí ZIPu, což umožňuje snadné čištění a praní. Matrace má ortopodické vlastnosti prospěšné pro náchylnou páteř. Navíc má matrace kanálky pro přísun vzduchu a větrání, což zajišťuje vysokou prodyšnost a zabraňuje tvorbě plísní a vlhkosti.

Matrace MT LYON obsahuje antibakteriální povrch proti vzniku roztočů a jiných plísní. Je vhodná také do partnerských postelí, protože dokáže dobře tlumit pohyb druhé osoby vedle vás. Obsahuje také speciální HR profilovanou PUR pěnu a termoelastickou (paměťovou) pěnu.

Netkaná textilie matrace je odolná vůči klimatiz