Matrace Molmat SNOW s potahem – pro zdravý spánek a komfort!

Vyberte si tu nejlepší matraci pro váš zdravý a pohodlný spánek. Molmat SNOW s potahem je dokonalou volbou pro ty, kteří nehledají jen pohodlí, ale i kvalitu.

Vysoká nosnost a kvalitní materiály

Matrace se sedmi zónovou profilací je tvořena z polyuretanových desek. Vysokou nosnost této matrace zaručuje vysoce kvalitní polyuretanová pěna, což vám zajistí maximální pohodlí při spánku.

Prokrvení pokožky a uvolnění svalů

Použitím nopů dochází k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů po celou noc. Zaručuje vám to tak kvalitní a zdravý spánek, který si zasloužíte.

Dvojstranná matrace

Tato matrace je oboustranná a je vhodná pro uživatele, kteří preferují tvrdé lůžko.

S využitím této matrace se budete cítit jako v bavlnce. Kvalitní výroba a použití nejlepších materiálů zajistí, že vám bude sloužit po mnoho let.

V našem eshopu si můžete zakoupit nejlepší matrace pro váš zdravý a pohodlný spánek.

Snímatelný a pratelný potah TRIMTEX

Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX, což vám zajistí snadnou údržbu a čistotu matrace.

Nové vysoce kvalitní typy úpletových potahů z mikrovláken poskytují potahům nové vlastnosti, které se u starších typů potahů nevyskytují. Potah je velmi příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením.

Výhody potahu TRIMTEX

  • Potah je velmi příjemný na dotek
  • S vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením
  • Potah má vysokou tažnost a pevnost díky speciální pletené struktuře textilie i vlákna
  • Neobsahuje žádné toxické látky
  • Potlačuje tělesné pachy a zajišťuje permanentně čistý vzduch
  • Praní na 60°C

Vyberte si tu nejlepší matraci pro svůj zdravý a pohodlný spánek. S Molmat SNOW s potahem si budete užívat nejlepší pohodlí a kvalitu. Navíc díky potahu TRIMTEX bude váš spánek vždy svěží a příjemný.

Matrace Molmat SNOW s potahem

S námi si vyberete tu nejlepší matraci pro váš zdravý a pohodlný spánek. Díky použití nejkvalitnějších materiálů se vám bude spát jako na obláčku. Navíc díky snímatelnému a pratelnému potahu TRIMTEX budete mít vždy čistou a svěží postel. Nečekejte a vyberte si tu pravou matraci pro vás a vaše blízké.