Vintage hnědý jídelní stůl značky Actona – výjimečný kousek do interiéru


Jednoduchý design s praktickou funkcí

Jídelní stůl Vintage je zhotoven v jednoduchém provedení, které se hodí do různých druhů interiérů. Jedná se o výjimečný kousek, který může být nejen krásnou dekorací v místnosti, ale zároveň splní svou praktickou funkci.

Deska stolu je vyrobena z jilmového dřeva, což je pevný a odolný materiál, který zaručuje dlouhou životnost stolu. Díky své velikosti nabídne jídelní stůl pohodlný prostor pro stravování více lidem, a proto bude velmi užitečný nejen při rodinných sešlostech.

Konstrukce stolu

Stůl je vybaven pevnou a stabilní konstrukcí, což znamená, že se nemusíte obávat jeho náhlého pohybu nebo převrácení. Kovové nohy v černé barvě dodávají stolu industriální vzhled, což je aktuálně velice moderní trend v oblasti interiérového designu.

Nosnost stolu je velice vysoká, a to díky jeho kvalitnímu a pevnému materiálu. Hmota stolu je 53 kg, a proto budete mít jistotu, že se na něj můžete spolehnout při jakékoliv příležitosti. Stůl má také vysokou nosnost a může snášet až 100 kg.

Specifikace produktu

Industriální design

Pevná a stabilní konstrukce

Materiál: jilmové dřevo/kov

Barva: hnědá/černá

Rozměry

Šířka: 180 cm

Hloubka: 90 cm

Výška: 75 cm

Hmotnost: 53 kg

Nosnost: 100 kg

Pokud hledáte krásný a praktický jídelní stůl, který už vám nebude vadit na chodbě, určitě vám doporučujeme stůl Vintage od značky Actona! Více informací o produktu najdete zde: Actona jídelní stůl Vintage Hnědý.