Luxusní sametová postel MICADONI SAGE 180 x 200 cm – neodolatelná vínová barva

Sametovou postel MICADONI SAGE s úložným prostorem si skutečně zamilujete. Její dokonalý vzhled, pohodlné a čalouněné čelo s dekorativním prošíváním, přímo vyzývá k relaxaci. Postel se skvěle hodí do elegantně zařízených interiérů, kde se stane dominantou celé místnosti. Dopřejte svému spánku dotek luxusu!

Pozn.: Matrace není součástí balení. Doporučená velikost matrace je 200×180 cm nebo 2x 200×90 cm. Rošt je součástí postele a je samozvedací.

Sametová postel MICADONI SAGE je skutečně neodolatelná vínová krása, která vaší ložnici dodá úžasnou atmosféru. Když na ni usednete, znovu a znovu si ji budete chtít zamilovat. A když na ni lehnete, budete se cítit jako král nebo královna, kteří se rozhodli vládnout svému spánku v dokonalém prostředí.

S pohodlím a stylem

Sametová postel MICADONI SAGE je opravdu jedinečná. Vyřešila totiž dvě věci najednou. Kromě svého krásného vzhledu totiž nabízí i úložný prostor, což ocení především ti, kteří mají omezený prostor v šatníkách či kancelářích.

Pro postel byla zvolena vínová barva, která dokonale ladí s moderními interiéry. Sametová tkanina dokáže navodit pocit pohodlí a elegance a díky tomu si získala srdce mnoha zákazníků.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Doporučené rozměry matrace

Sametová postel MICADONI SAGE má rozměr 180×200 cm a doporučená velikost matrace je právě 200×180 cm nebo 2x 200×90 cm. V každém případě vám tato postel poskytne spoustu prostoru pro váš spánek a relaxaci.

Individuální výroba a obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto si pečlivě zvažte, zda vám tento produkt skutečně vyhovuje, než si jej objednáte.

Barva podle vašeho vkusu

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Luxusní sametová postel MICADONI SAGE 180 x 200 cm – neodolatelná vínová barva

Sametová postel MICADONI SAGE je pro ty, kteří hledají nejen pohodlí, ale i styl a design. Vyberte si svou oblíbenou barvu a užijte si dokonalý spánek s pocitem luxusu.