Rozkládací pohovka Colt II s lenoškou v zelené barvě od MebleDomi

Colt je unikátní sedací souprava do obývacího pokoje vyznačující se originálním designem a vysokým komfortem užívání.

Nábytek zaručí nejen pohodlné místo k odpočinku, ale také umožní vytvořit stylový obývací pokoj. Kombinace moderní formy a solidního zpracování uspokojí všechny, kteří ocení praktičnost a moderní design.

Komfort a funkce

Colt má funkci snadného rozložení na spaní, zvládne ji každý a vaši hosté se probudí svěží a odpočatí. Díl stačí vyjmout zpod sedadla a pomocí speciální rukojeti jej zvednout do úrovně sedadla. Díky pevné konstrukci je pohovka extrémně stabilní a pohodlná.

Pohovku lze umístnit nejen ke stěně, ale i doprostřed místnosti. Kromě toho disponuje zásobníkem na lůžkoviny, který se vysouvá zpod sedáku.

Specifikace produktu

Pohovka je vyrobena ze dřeva a laminátových desek. Výplň sedadla tvoří vlnová pružina a polyuretanová pěna T30 s tloušťkou 10 cm. Opěradlo má výplň ze 7 cm silné polyuretanové pěny T25.

Colt má nastavitelnou opěrku hlavy v 5 úrovních a na jedné straně ostrov pro větší pohodlí. Má také područky a zvolit je možné typ rohu – univerzální pravý nebo levý.

Materiálem, ze kterého je pohovka Colt vyrobena, je lux 29 světle zelená tkanina. Na fotografii rozložené pohovky v galerii jsou ilustrační – pohovka v této barvě nebyla na fotografiích použita.

Vyberte si pohodlnou a moderní rozkládací pohovku pro váš obývací pokoj. Objednejte si MebleDomi Colt II s lenoškou v zelené barvě již dnes!

Zobrazit produkt v e-shopu

rozkládací pohovka Colt II s lenoškou v zelené barvě