Bezdotyková vanová baterie Optima Levanta – novinka s chromovým povrchem a bez sprchového setu o délce 150 mm LE222


Novinka na trhu – Bezdotyková vanová baterie Optima Levanta

Bezdotyková vanová baterie Optima Levanta je novinkou na trhu. Tato baterie je vyvinuta tak, aby vám ušetřila čas a energii a zároveň poskytovala luxusní pocit při každém použití.

Chromový povrch a bez sprchového setu o délce 150 mm

Tato vanová baterie je vyrobena s bezdotykovou technologií, která umožňuje používání bez jakéhokoliv fyzického kontaktu s baterií. Jednoduše přiložte ruku k baterii a voda začne téct. Díky tomu je tato baterie hygienická a pomáhá předcházet šíření bakterií.

Tento model vanové baterie má kovový chromový povrch, který dodává vaší koupelně luxusní vzhled. Tato baterie není vybavena sprchovým setem, ale má rozteč baterie o délce 150 mm, což umožňuje pohodlné napouštění vany.

SIKO páková nástěnná vanová baterie

Tato vanová baterie je osazena SIKO pákovou nástěnnou baterií, která umožňuje ovládání teploty a průtoku vody pouze jednoduchou pákou na stěně. To znamená, že se můžete snadno dostat k baterii i když se vanou plní voda.

Kromě toho, tato vanová baterie má hranatý design, který se hodí k moderním koupelnám a dává vaší koupelně elegantní vzhled.

Bezdotyková vanová baterie Optima Levanta LE222 je k dostání na webu www.kupsinabytek.cz, který nabízí širokou škálu koupelnového nábytku a doplňků.

Bezdotyková vanová baterie Optima Levanta

Závěr

Pokud hledáte moderní a luxusní vanovou baterii, která bude uspokojovat vaše požadavky na hygienu a design, pak je tato bezdotyková vanová baterie Optima Levanta LE222 tou správnou volbou pro vás. Díky bezdotykové technologii a chromovému povrchu vám tato baterie nabízí skvělou koupelnovou zkušenost.