Halmar jídelní židle K446 – modrá – dokonalý kousek pro váš jídelní prostor


Moderní design

Halmar jídelní židle K446 je moderní a elegantní kousek nábytku, který určitě zaujme vaše hosty. Tato židle je čalouněná granátově modrou sametovou látkou Velvet, kterou zdobí dekorativní prošití na zadní straně opěráku. Svému domovu takto dodáte nádech luxusu a stylu.

Stabilní konstrukce

Pro jistotu, že se židlou K446 nebude nic dít, nohy jsou vyrobené z práškované oceli v černém odstínu, spodní část je zlatá. Toto řešení nejen zajišťuje stabilitu, ale také působí moderně a šikovně zároveň.

Demontažní provedení

Židle K446 je dodávána v demontu. Díky této skutečnosti si můžete sami zvýšit kreativitu a ochutnat skládání nábytku. Navíc při demontáží nábytku jej snadno složíte do menších rozměrů, což zjednoduší jak jejich přepravní možnosti, tak skladování v domácnosti.

Vhodné pro domácí interiér

I když jsou židle montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do společenských prostor. Tuto skutečnost lze vyvodit ze stavebnicového řešení, které vyžaduje ustálení židle, což obvykle v prostorách jako jsou restaurace, bary a venkovní události není možné zaručit.

Prohlédněte si židle K446 i v jiných barevných provedeních a vyberte si tu, která se nejvíce hodí k vašemu interiéru.

Halmar jídelní židle K446

Pokud hledáte moderní a stylový kousek nábytku do svého bytu, jídelny nebo kuchyně, Halmar jídelní židle K446 granátově modrá sametová látková verze Velvet je ideální volbou. Navíc, vzhledem k demontovatelnému provedení, nákup je snadný a představuje skvělé řešení pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj interiér bez větších komplikací s přepravou a montáží.

Pokud vás zaujaly krásné a moderní jídelní židle Halmar K446 v granátově modré sametové látce Velvet, neváhejte si je objednat na www.nabytekprehledne.cz.