Zpevněte si letní zahrádku! Zahradní servírovací vozík z eukalyptového dřeva pro pohodlné servírování – Garden Pleasure Toledo


Pohodlné relaxování na zahradě

To nejlepší na zahradě či terase je, že se můžete usadit venku a s společně s přáteli nebo i osamotě si vychutnávat příjemně teplé večery. Nezapomeňte si k tomu ale pořídit i bytelný nábytek. Tento kousek z eukalyptového dřeva je pro dlouhé relaxování jako stvořený ♥

Garden Pleasure Toledo

Odstupňovaný design pro pohodlnější servírování

Zahradní servírovací vozík z eukalyptového dřeva Garden Pleasure Toledo je skvělým pomocníkem pro večírky pod širým nebem. Díky svému odstupňovanému designu umožňuje pohodlné servírování jídla a pití i při venkovním posezení.

Garden Pleasure Toledo

Eukalyptové dřevo pro výjimečnou odolnost

Dřevo z eukalyptového stromu je velmi odolné a tvrdé. Vyniká především svou dlouhověkostí, schopností odolat i kyselým městským dešťům a výrazným zbarvením. Zajímavostí je, že kvalitou tohoto dřeva si byli v minulosti jistí i Australané, kteří jej využívali ke stavbě domů a mostů.

Garden Pleasure Toledo

Prodloužení životnosti olejem na tvrdé dřevo

Zahradní nábytek vyrobený z tohoto dřeva doporučujeme v průběhu roku pravidelně ošetřovat olejem na tvrdé dřevo. Prodloužíte tak jeho životnost a zachováte typické barevné odstíny.

Garden Pleasure Toledo

Pro pohodlné servírování na vaší zahrádce neváhejte a pořiďte si zahradní servírovací vozík z eukalyptového dřeva – Garden Pleasure Toledo. Vašim hostům tak můžete podat jídlo a pití s lehkostí a bez stresu. Navíc si užijete příjemně strávené chvíle na čerstvém vzduchu.