Expedo představuje šatní skříň CARLA VIII se zrcadlem v bílé mat barvě s rozměry 180x215x57 cm

Expedo je značka, která je známá svými kvalitními posuvnými skříněmi. Na trh právě představila novou šatní skříň s názvem CARLA VIII. Tato skříň má rozměry 180x215x57 cm a disponuje posuvnými dveřmi, které jsou vybaveny dlouhou rukojetí pro snadné otevření. Součástí této skříně je moderní zrcadlo a velké množství úložného prostoru.

Posuvná šatní skříň CARLA VIII

Tato šatní skříň je vyrobena z kvalitního materiálu o tloušťce 1,6 cm. Lze si ji pořídit v několika dekorech, včetně bíle mat. Tato barva udělá z vašeho interiéru moderní a elegantní prostor, který ocení jak milovníci minimalismu, tak i lidé, kteří mají rádi tradiční design.

Tuto skříň již ve svých bytech používají desítky spokojených zákazníků, což dokazuje, že se jedná o kvalitní a funkční kus nábytku.

Úložný prostor, police a šatní tyč

Za posuvnými dveřmi se ukrývá velké množství úložného prostoru. V této skříni si můžete uskladnit mnoho věcí, jako jsou oblečení, obuv, doplňky a mnohé další. Dále je zde prostorná police, na kterou můžete umístit své oblíbené věci. V této skříni nenajdete pouze úložný prostor, ale také šatní tyč, na kterou můžete pověsit svá oblečení a tím mít lepší přehled o své garderobě.

Zajímavostí této šatní skříně je, že je vyrobena z LTD, PVC a skla. Díky těmto materiálům je skříň velmi pevná a odolná. Není tedy třeba se bát, že by se skříň při používání hýbala nebo utrpěla nějaké poškození.

Velké moderní zrcadlo

Jedním z největších předností této šatní skříně je určitě velké moderní zrcadlo, které je součástí celého setu. Díky tomuto zrcadlu se vám bude lépe rozhodovat, co si vybírat a jak svou garderobu kombinovat. Na zrcadle je také skvěle vidět, jak vypadáte, a tím se můžete přesvědčit o tom, že jste na sebe dostatečně pyšní.

Celkově lze tuto šatní skříň jednoznačně doporučit. Disponuje velmi velkým množstvím úložného prostoru, police a šatní tyč. Díky modernímu zrcadlu je vám k dispozici skvělý nástroj pro skládání vaší garderoby, a navíc vypadá šatní skříň CARLA VIII se zrcadlem v bílé mat barvě velmi atraktivně. Pokud hledáte kvalitní a designový nábytek, je tato šatní skříň tou nejlepší volbou.

Pokud vás zaujala tato šatní skříň, navštivte prosím stránky Interierio.cz, kde si můžete tento produkt zakoupit. Expedo se již několik let specializuje na vysoce kvalitní a moderní nábytek, a proto je společnost Interierio.cz ráda, že může mít mezi svými produkty i tuto skvělou šatní skříň.

Skříň CARLA VIII

Detail dveří

Detail vnitřku skříně