Stylové a pohodlné: Modré kovové zahradní křeslo Fermob Luxembourg


Praktické, kompaktní a odolné zahradní křeslo

Zahradní křeslo z ikonické řady Luxembourg od výrobce Fermob je nejen stylové, ale také velmi pohodlné. Toto kovové křeslo je praktické, kompaktní a odolné. Navíc, je vyráběno z prvotřídních materiálů a je testováno tak, aby splňovalo standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2).

Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití

Výrobce Fermob se nezaměřuje pouze na design a pohodlí, ale také na trvanlivost a odolnost. Křeslo Luxembourg má exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití. Anti-korozní úprava zaručuje, že kovová konstrukce křesla nekoroduje a nepodléhá rzi, i při povětrnostních vlivech.

Anti-UV práškový lak

Kromě toho je kovová konstrukce křesla pokryta anti-UV práškovým lakem, který chrání barvu před slunečním zářením. Práškový lak je standardizovaný testy AFNOR a zajišťuje, že křeslo bude vždy vypadat jako nové.

24 barev dle vzorníku

Kromě výjimečné kvality a pečlivého provedení se výrobce Fermob soustřeďuje také na výběr barev, aby si zákazníci mohli vybrat křeslo přesně podle svého vkusu. Křeslo Luxembourg je k dispozici ve 24 různých barvách dle vzorníku, takže si určitě vyberete to pravé.

Vhodné pro venkovní prostředí i interiéry

Zahradní křeslo Luxembourg je vhodné nejen pro venkovní prostředí, ale také pro interiéry. Jeho moderní a čistý design zapadne do jakéhokoliv prostředí a zkrášlí Váš domov stejně jako terasu či balkón.

Zakoupit na VelkyNabytek.cz

Pohodlné a stylové zahradní křeslo Luxembourg od výrobce Fermob můžete pořídit jednoduše na VelkyNabytek.cz. Na této stránce najdete nejen křesla, ale i další doplňky z této řady. Pro více informací o křesle a možnostech pořízení navštivte https://www.velkynabytek.cz/produkt/modre-kovove-zahradni-kreslo-fermob-luxembourg.

Modré kovové zahradní křeslo Fermob Luxembourg

Závěr

Pokud hledáte pohodlné, stylové a odolné zahradní křeslo, zvažte koupě modrého kovového křesla z ikonické řady Luxembourg od výrobce Fermob. Toto křeslo splňuje všechny evropské standardy kvality a také dokonale vypadá. Díky exkluzivní antikorozní úpravě a anti-UV práškovému laku bude křeslo vždy vypadat jako nové a bude Vám sloužit mnoho let. Křeslo můžete zakoupit jednoduše na VelkyNabytek.cz.