Rohová sedací souprava FEDERICO v barvě Sawana 21/Soft 11


Vlastnosti

Toužíte mít ve svém obývacím pokoji prostornou, rohovou sedací soupravu? Tato souprava má rozměry 268 x 268 x 100 cm a je třeba také zmínit rozkládací mechaniku a úložný prostor, který v sobě sedací souprava FEDERICO obsahuje. Díky tomu získáte jednoduchým rozložením spací plochu o rozměrech 200 x 120 cm.

Barvová varianta

Tento model sedací soupravy je možné pořídit v různých barvách, my se však dnes zaměříme na barvu Sawana 21/Soft 11.

Rohová sedací souprava FEDERICO v barvě Sawana 21/Soft 11

Tato barva je zaměřena na tmavší odstíny hnědé a šedé barvy. Vzhledem k použití kvalitních materiálů má sedací souprava FEDERICO jemný sametový povrch, na který se příjemně sedí a lehce pečuje. Barva Sawana 21/Soft 11 dodá obývacímu pokoji eleganci a klidnou atmosféru.

Proč zvolit rohovou sedací soupravu FEDERICO?

  • Velkorysé rozměry: Sedací souprava FEDERICO je velká rohová souprava, která se hodí i pro větší pokoje.
  • Rozkládací mechanismus: Díky rozkládacímu mechanismu můžete rychle a snadno přeměnit rohovou sedačku v prostorné lůžko se spací plochou o rozměrech 200 x 120 cm.
  • Úložný prostor: Souprava FEDERICO skrývá prostorný úložný prostor, který se hodí pro uložení povlečení nebo ostatních věcí, které nepotřebujete denně.
  • Kvalitní materiály: Sedací souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, které se snadno čistí a jsou odolné vůči opotřebení. Sametový povrch působí velmi elegantně.

Recenze zákazníků

Pokud váháte s koupí, zde najdete několik názorů spokojených zákazníků.

Jana: Sedací souprava FEDERICO nás naprosto nadchla. Velké plus dáváme rozkládacímu mechanismu a úložnému prostoru, který se hodí pro uložení věcí, které nepoužíváme denně. Velmi se nám líbí barva Sawana 21/Soft 11, která dodává obývacímu pokoji šmrnc.

Tomáš: Objednali jsme si sedací soupravu FEDERICO v barvě Sawana 21/Soft 11 a jsme velice spokojení. Souprava má velké rozměry a je velmi pohodlná. Rozkládací mechanismus funguje naprosto bez problémů.