Nástěnná police GAR010 v ořechovém provedení – praktické úložné řešení s elegantním designem

Nástěnná police GAR010 je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktické úložné řešení s elegantním designem. Tento typ regálu se hodí do každého bytu, ale i kanceláře a pracovny. Néstěnné police zajišťují udržení pořádku a uspořádanosti v místnostech, ve kterých se nacházejí.

Dekorativní závěsná polička s mnoha možnostmi použití

Nástěnná police GAR010 nabízí mnoho možností použití. Proto je vhodná nejen do obývacího pokoje, ale také do koupelny, kuchyně nebo pracovny. Dokonce ji lze využít i na závěsnou zahradu, kde ji můžete využít jako květinovou závěsnou polici. Tento regál značky Nabytekhned.cz je opravdu velice dekorativní a může být ozdobou každé místnosti.

Celkové rozměry tohoto praktického úložného řešení jsou 60 x 15 x 12 cm. Díky těmto rozměrům se hodí i do menších místností. Police je vyrobena z masivního dřeva a dostupná v ořechovém provedení, díky čemuž působí velice elegantně.

Co se týče samotného zavěšení, není třeba mít obavy. Montáž je velice jednoduchá. Regál lze snadno připevnit na zeď pomocí upevňovacích šroubů, které jsou součástí balení. Díky této konstrukci se navíc police hodí i do místností s omezeným prostorem, kde je potřeba využít každý centimetr.

Závěrečné hodnocení – dokonalý doplněk každé místnosti

Nástěnná police GAR010 je výborným řešením pro ty, kteří hledají praktickou a dekorativní poličku na drobnosti. Díky svým rozměrům se hodí i do menších místností, kam se obvykle velké police nevejdou. Police se hodí nejen do interiérů bytů, ale také kanceláří a pracoven. Díky svému elegantnímu designu působí velmi esteticky. Pokud hledáte dokonalý doplněk pro vaši místnost, navštivte produktovou stránku Nástěnné police GAR010.

nástěnná police GAR010

Zdroj obrázku: https://www.nabytekhned.cz/produkt/nastenna-police-gar010-orech