Stylové nástěnné zrcadlo Lustro Jyvaskyla Lento o rozměru 60 x 148 cm


Stylové nástěnné zrcadlo Lustro Jyvaskyla Lento

Kdo je na světe nejkrásnější? S odpovědí vám pomůže zrcadlo od Styler, které vám každé ráno ukáže, jak moc vám sluší úsměv. Jedná se o nástěnné zrcadlo s rámem, který působí velmi elegantně a moderně.

Rozměry zrcadla

Velikost samotného zrcadla (bez rámu) je 44 x 132 cm. Celkové rozměry zrcadla s rámem jsou 60 x 148 cm, což z něj dělá dostatečně velký kus nábytku, který snadno zvládne vizuálně oživit jakýkoliv interiér. Zrcadlo je navíc velmi univerzální a lze jej zavěsit na stěnu vodorovně i svisle – záleží pouze na vašem vkusu a prostoru, který máte k dispozici.

Jak vypadá rámování zrcadla?

Rám zrcadla Styler Lustro Jyvaskyla Lento je naprosto dokonalý. Vyrobena je z masivního dubu, což z ní dělá velmi kvalitní a odolný výrobek, který vydrží řadu let. Styl rámu lze popsat jako moderní a elegantní. Tmavší dubové dřevo se perfektně hodí k moderním interiérům.

Zrcadlo Styler Lustro Jyvaskyla Lento

Kde si mohu zrcadlo koupit?

Pokud vás zrcadlo Styler Lustro Jyvaskyla Lento oslovilo, můžete si jej zakoupit na internetových stránkách https://www.codina.cz/produkt/nastenne-zrcadlo-styler-lustro-jyvaskyla-lento-60-x-148-cm.

Upozornění k nákupu

Při nákupu zrcadla Styler Lustro Jyvaskyla Lento je třeba mít na paměti, že šrouby potřebné k zavěšení zrcadla nejsou součástí balení. Pokud si tedy plánujete zrcadlo koupit, nezapomeňte zakoupit i potřebné šrouby pro jeho zavěšení.

Šrouby pro zavěšení zrcadla