Stylová jídelní židle LANIGERA v šedé barvě s chromem – dokonalý doplněk vašeho jídelního prostoru

Chcete svůj jídelní prostor oživit a dodat mu na eleganci? Pak je tady pro Vás stylová jídelní židle LANIGERA v šedé barvě s chromovou úpravou, která je právě tím dokonalým doplňkem pro Váš interiér. Tato židle nabízí nejenom stylový design, ale také maximální pohodlí při posezení.

Pohodlný sedák a opěrák s elegantním prošitím vám poskytnou skvělou oporu a náležitou podporu pro Vaše tělo. Vše je vhodně polstrované a potažené nejjemnější látkou „COWBOY“ imitující broušenou kůži v plné šedé barvě. To vše je perfektní kombinací pro Váš jídelní prostor.

Kovová pohupová podnož s chromovou úpravou s obdélníkovým profilem dodává židli eleganci a zároveň jistotu a stabilitu. Díky této konstrukci se budete cítit v bezpečí, tato židle je nejen krásná, ale také velmi pevná. Nosnost židle je až 110 kg, což je velmi solidní parametr.

Rozměr (šířka x hloubka x výška): 44 x 44 x 98 cm, výška sedu 47 cm. Tyto parametry Vám garantují, že se židle bude skvěle hodit k Vašemu stolu.

Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců. Nákup této jídelní židle LANIGERA Vám bude přinášet radost a pohodlí na dlouhou dobu. Navíc jsou Vám zaručeny 24 měsíce záruky od výrobce, což Vám vytvoří pocit jistoty a bezproblémového využívání.

Chcete si koupit tuto židli? Využijte nyní naší akční cenu na nabytekprehledne.cz

Pokud jste se rozhodli pro tuto židli, doporučujeme Vám ji zakoupit u nás na webu nabytekprehledne.cz. Momentálně máme pro Vás připravenu výhodnou akční cenu na tuto židli, kterou určitě nechcete přehlédnout. Objevte s námi kouzlo stylových jídelních židlí a zpříjemněte si své každodenní posezení v interiéru.

Stylová jídelní židle LANIGERA v šedé barvě s chromem

Ušetřete čas a nenechte si ujít této nabídku. Naše stylové jídelní židle LANIGERA jsou opravdu kvalitní, designové a pevné, což Vám garantujeme. Vyberte si tu správnou výšku a šířku, která Vám bude zaručovat komfortní posezení u stolu. Naše židle Vám určitě nezklamou a stanou se pro Vás nedílnou součástí Vašeho jídelního prostoru.