Stůl pro gamery s LED osvětlením v černé barvě

Moderní PC stůl je ideální volbou pro všechny nadšence PC her, kteří hledají kvalitní a stylový stůl s LED osvětlením. Tento stůl se vyznačuje moderním designem a nabízí mnoho funkcí, které z něj dělají ideální produkt pro všechny PC hráče.

Dodáváme v dekoru černý mat s ABS hranami, což zajišťuje vysokou odolnost proti poškrábání a opotřebení. Materiál je velmi kvalitní a příjemný na dotek. Stůl je také velmi stabilní a pevný, což zajišťuje dokonalou podporu pro váš počítač a další herní příslušenství.

LED osvětlení s možnou změnou barev ovládané dálkovým ovladačem

LED osvětlení tohoto stolu je další funkcí, kterou si zamilujete. Osvětlení lze snadno upravovat pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení. Můžete si vybrat z mnoha různých barev, které vytvoří dokonalou herní atmosféru a zvýší zážitek ze hry.

Dodáváno v demontu, což je fajn pro všechny, kdo rádi sami montují svůj nábytek. Balení obsahuje veškeré potřebné díly a návody k montáži. Díky tomu bude sestavení stolu mnohem jednodušší a dokončení bude velmi rychlé.

Parametry: 135x91x65cm

Tento PC stůl má rozměry 135x91x65cm, což je ideální velikost pro PC hráče, kteří potřebují dostatečně velký stůl pro svůj počítač, klávesnici, monitor a další herní příslušenství. Díky tomuto stolu budou vaše hry ještě lepší a zábavnější.

Pokud byste si chtěli tento skvělý stůl pro gamery s LED osvětlením v černé barvě zakoupit, doporučujeme navštívit stránku https://www.brega.cz/produkt/pc-stul-gamer-cerny-led, kde je produkt k dispozici.

Stůl pro gamery s LED osvětlením v černé barvě