Šedá sametová jídelní židle Kave Home Yvette: elegantní záře pro vaši jídelnu

Elegantní jídelní židle Kave Home Yvette zaujme svým osobitým designem. Jemný sametový sedák vytváří společně s černě lakovanou kovovou podnoží efektivní kontrast, díky čemuž bude tato židle skvěle doplňovat moderní interiéry. Kave Home Yvette je ideálním společníkem v komerčních i nekomerčních prostorech.

Designově nadčasová jídelní židle s nevšedním vzhledem

Kave Home Yvette se vyznačuje neobvyklým vzhledem a svěžími barvami, které dodají vašemu obývacímu prostoru neopakovatelnou úžasnou atmosféru. Vynikající ergonomie sedáku a zadní opěrky zajistí vašemu tělu maximální komfort při posezení.

Kave Home Yvette se nejlépe hodí k modernímu interiéru, ale svou eleganci dokáže vyniknout i v jiných typech bydlení. Podle vašich dalších nábytkových prvků pak určíte, jakou barvu zvolíte.

Jemná sametová textura vhodná do každého interiéru

Sametový obklad je hravý pro každý typ interiéru. Je hebký, příjemný na dotek a ergonomický. V roce 2021 se dostává do popředí šedá sametová barva, která dodá interiéru atmosféru kouzelnosti. Kave Home Yvette je vybavena přesně takovou barvou. Dokonale se hodí do každého interiéru, hlavně do těch, kde jsou využívány šedé odstíny.

Šedá sametová jídelní židle Kave Home Yvette je čistá, vkusná a jedinečná. Vynikne svou kvalitou, dobrou ergonomií a nadčasovým vzhledem i po několika letech. Určitě si oblíbíte, jak krásně tuto židli můžete nadčasově využívat.

Šedá sametová jídelní židle Kave Home Yvette

Jak pečovat o sametový sedák?

Ke čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa. Židle Kave Home Yvette si tuto údržbu zaslouží, jelikož jemný sametový povrch udržuje čistotu v jakémkoliv prostoru.

Jemný sametový sedák na židli Kave Home Yvette

Nakupování jídelních židlí je náročné, ale s Kave Home Yvette ušetříte čas i budete si určitě jistí, že vaše nová židle bude skvěle ladit s ostatním interiérem. Kave Home Yvette vám výrazně usnadní výběr nových jídelních židlí.