Rohová sedací souprava SADO levé provedení v barvě Sola 06


Rohová sedací souprava SADO v barvě Sola 06

Popis sedací soupravy

Rohová sedací souprava SADO o rozměrech 272 x 95 x 192 cm je dostupná v levém i pravém provedení. Souprava se skládá z rohové části, dvou sedáků a jednoho pohovky. K pohodlnému posezení přispívají polštářky, které jsou součástí sedací soupravy.

Design a barva

Rohová sedací souprava SADO se vyznačuje moderním designem a elegantním vzhledem. Barva Sola 06 je unikátní a přináší do prostoru svěží atmosféru. Pokud chcete svůj obývací pokoj zútulnit a zároveň mu dodat styl, je tato sedací souprava ideální volbou.

Pohodlí a kvalita

Rohová sedací souprava SADO je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči opotřebení a snadno se udržují. Díky měkkému polstrování nabízí vysokou míru pohodlí a dokonalý odpočinek po náročném dni. Navíc díky rohovému provedení se do ní může pohodlně usadit více osob najednou.

Vyhodnocení

Rohová sedací souprava SADO v barvě Sola 06 je moderní, elegantní a zároveň velmi pohodlná. Je ideální volbou do moderního interiéru i do tradičněji laděného obývacího pokoje. Pokud hledáte rohovou sedací soupravu, která je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí vysoký stupeň pohodlí, právě jste ji našli. Pro více informací a nákup doporučuji navštívit odkaz zde.

Rohová sedací souprava SADO